Kosmetologia - Kosmetyka twarzy - Sens-eye

 Sens-eye - zabieg na okolicę oczu

Sens-eye to zabieg polecany osobom, które chcą zadbać szczególnie o skórę wokół oczu. Dobroczynne działanie podczerwieni zniweluje cienie pod oczami, napnie skórę, spłyci zmarszczki i zrelaksuje zmęczone oczy po długiej pracy przy komputerze.

Korzystanie z podczerwieni działa zdrowotnie nie tylko na skórę, ale także stymuluje produkcję kolagenu. Otwiera pory oraz przyspiesza krążenie krwi, co powoduje szybsze wchłonięcie preparatów kosmetycznych nałożonych na skórę, zwiększając tym samym ich skuteczność i wspomaga wnikanie do skóry substancji. Skóra zyskuje zdrowy koloryt, staje się gładka i aksamitna.

Podczerwień posiada właściwości biostymulacyjne i zdrowotne, stąd jej zastosowanie w przypadku bólów mięśniowych, leczenia  stanów zapalnych oraz płytkich zaburzeń krążenia. Pomocna jest w leczeniu : stresu, zmęczenia,  bólu  głowy, bezsenności. Poza tym obniża napięcie mięśni, zmniejsza pobudliwość nerwową oraz wrażliwość receptorową, przez co działa uspokajająco i przeciwbólowo. 

Do zabiegu Sens-Eye wykorzystujemy najlepsze składniki kwasu hialuronowego oraz collagenu - to właśnie dlatego jest tak duży efekt widoczny już po 1 zabiegu.

 

Terapia Sens-Eye jest niezwykle przyjemna, doskonała jako zabieg lunchowy.

 

Ceny zabiegów:

1 zabieg - 90zł

5 zabiegów - 400zł

10 zabiegów - 600zł

Przy zabiegu pielęgnacyjnym na twarz - 40zł

 

 

Przeciwwskazania:

- ciąża

- nowotwory

- soczewki na oczach

- operacja oczu w ciągu 2 lat po konsulatcji lekarskiej

- uszkodzenia skóry w miejscu zabiegu