O nas

Salon Urody Livret

Odkryj piękno swojego ciała…

W LIVRET Pierwsza chwila Odprężenia nadejdzie już przy aromatycznej filiżance kawy lub herbaty. Zabiegi w naszym salonie wykonywane są na produktach wiodących marek tj. THALGO ELLA BACHE, PURLES, MESOBOOST, SESDERMA, PEEL MISSION, ARKANA, SKIN EXPERT, PECLAVUS, INDIGO.

Znajdziecie u nas idealnie stworzone zabiegi pielęgnacyjne, jeżeli zajdzie taka potrzeba jesteśmy w stanie indywidualnie stworzyć zabieg z myślą o wybranym kliencie. Spośród tylu oferowanych zabiegów na pewno znajdą Państwo cos odpowiedniego dla siebie. Służymy również pomocą w doborze idealnej pielęgnacji na twarz oraz ciało. Niektóre z naszych oferowanych zabiegów bywają nie przyjemne ale bardzo skuteczne. Każda skóra jest inna, a każda kobieta wyjątkowa, lecz każda z nas pragnie tego samego: zatrzymać jak najdłużej piękno i młodość.

Zależy nam aby klient wyszedł z naszego salonu zadowolony. Staramy się sprostać Państwa oczekiwaniom i jesteśmy otwarci na wszelkie zapytania oraz sugestie co do zabiegów.

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.