Personel

Poznaj naszych
ekspertów

Angelika - portret
Angelika

Technik usług kosmetycznych, Technik sterylizacji medycznej

Uczestnik licznych kursów oraz szkoleń z zakresu kosmetologii w tym profesjonalne szkolenie z Podologii. Zawsze służy dobrą radą. Jest wsparciem dla naszego całego zespołu Livret. Motywatorka do pogłębiania naszej wiedzy w dziedzinie kosmetologii. Podologia jest jej największą pasją. Nie zrażają ją trudne przypadki. A wręcz motywują do pogłębiania swojej wiedzy w tej dziedzinie. Pasjonatka zawodu, miłośniczka głośnej muzyki Trance oraz festiwali „A State Of Trance”. Uwielbia słońce, dobry film oraz kawę . Interesuje się nowościami na temat nowoczesnej technologi w kosmetyce. Właściciel salonu.

Iwona - portret
Iwona

Ukończyła Zespół Policealnych Szkół Medyczno - Społecznych na kierunku technik usług kosmetycznych. Rzetelnie i z zaangażowaniem wykonuje swoją pracę. Zawsze uśmiechnięta i wesoła. Jednym słowem dusza towarzystwa. Specjalizuje się w zabiegach Endermologii oraz w całej gamie zabiegów pielęgnacyjnych na ciało. Gwarancja pełnego odprężenia oraz relaksu. Lubiąca poznawać nowych ludzi. Interesuje się nowinkami z zakresu kosmetologii. Wolne chwile spędza z przyjaciółmi.

Katarzyna - portret
Katarzyna

Ukończyła kurs zawodowy kosmetyczny z modułem stylizacji paznokci. Zawsze chętnie odpowie na nurtujące pytania naszych klientów. Rzetelne i z zaangażowaniem wykonuje swoją pracę. Uśmiech i dobry humor towarzyszy jej każdego dnia. Nieustannie poszerza swoją wiedzę w dziedzinie stylizacji paznokci uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Na co dzień spędza aktywnie czas z najbliższymi uprawiając różne sporty.

Małgosia - portret
Małgosia

Technik usług kosmetycznych.

Z dużym doświadczeniem teoretycznym i praktycznym. Profesjonalistka w każdym calu, do pracy z Klientem podchodzi skrupulatnie, każdego traktując indywidualnie. Specjalista z wielu dziedzin kosmetologii w szczególności w zabiegach pielęgnacyjnych skory twarzy szyi i dekoltu, oraz zabiegach aparaturowych. Nieustannie poszerza swoją wiedzę kosmetyczną, uczestnicząc w licznych szkoleniach oraz kongresach. Całkowicie oddana swojej pracy, pełna zaangażowania i wiedzy z zakresu zabiegowego, konkretna oraz niezawodna. Prawa ręka właścicielki.

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.