Ta metoda regeneracji paznokci polega na wmasowaniu w płytkę odpowiedniej pasty a następnie na wypolerowaniu powierzchni paznokcia pudrem. Zabieg nadaje im zdrowy, różowy połysk i blask, który utrzymuje się przez około dwa tygodnie.

Składniki naturalne, które wchodzą w skład past tj. witamina A + E, keratyna, pyłek pszczeli, a także krzemionka z Morza Jońskiego.

Odżywiają i regenerują zniszczoną płytkę oraz stymulują jej wzrost. Efekty zabiegu widoczne są już po pierwszym użyciu a jego wykonanie jest bajecznie proste. Pasty i balsamy, które znajdziemy w zestawie są ponumerowane według kolejności ich użycia, a kolory dedykowanych im polerek odpowiadają kolorze opakowania.

Zabieg polecamy szczególnie w okresie jesienno-zimowym, kiedy nasze dłonie i paznokcie są narażone na skrajne zmiany temperatur.

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.