LIPO ROYAL to innowacyjna technologia umożliwiająca bezinwazyjne usuwanie komórek tłuszczowych ( Liposukcja bez skalpela ). Umożliwia to utratę nawet 8 cm zbędnej tkanki tłuszczowej już po wykonaniu pierwszego zabiegu. Największą zaletą działania urządzenia LIPO ROYAL jest uzyskiwany efekt widoczny już po pierwszym zabiegu.

LIPO ROYAL pozwala na skuteczne i trwałe usuwanie komórek tłuszczowych, bez nawrotów, często spotykanych po wykonaniu tego typu zabiegów. Niezwykle ważny jest również brak występowania jakichkolwiek efektów ubocznych: powstawania opuchlizny, pękania naczynek, podrażnień lub zaczerwienienia skóry.

Skuteczność działania LIPO ROYAL jest naprawdę widoczna już po pierwszym jego użyciu. Zabiegi są zupełnie bezbolesne (nie wymagają znieczulenia lub narkozy), dlatego stosowanie tego innowacyjnego urządzenia jest całkowicie bezpieczne i komfortowe dla klienta.

Sposób działania urządzenia:

Urządzenie wyzwala wysoką częstotliwość ultradźwięków 40.000 Hz poprzez niezwykle wydajne głowice ultradźwiękowe, które szybko wprawiają komórki tłuszczowe w wibracje, powodując powstanie kieszeni próżniowych wewnątrz i na zewnątrz komórek. Występujące drgania silnie oddziaływują na komórki tłuszczowe, powodując powstanie wewnętrznych szczelin w błonie komórkowej, co umożliwia rozerwanie błon komórek tłuszczowych. Następnie pod wpływem fali sprężystej 0,5 MHz zawartość komórki tłuszczowej zostaje doprowadzona do postaci ciekłej i rozłożona z jednoczesnym rozerwaniem błony komórkowej. Wytworzone ruchy uwalniające osiągnięte przez ukierunkowane światło podczerwone oraz impulsy drenujące rozpoczynają odprowadzanie powstałych substancji do organizmu i uwalnianie ich podczas procesów metabolicznych, poprzez krążenie wątrobowe.

LIPO ROYAL może być stosowany do wykonywania zabiegów wyszczuplania twarzy, zmniejszania obwodu wybranych partii ciała, likwidacji otyłości, rozbijania cellulitu. Urządzenie wyposażone jest w trzy głowice odpowiedzialne za rozerwanie i rozdrobnienie komórek tłuszczowych oraz zestaw głowic z podczerwienią do odprowadzenia rozłożonych tkanek z organizmu. Posiada również specjalną głowicę do wyszczuplania twarzy. LIPO ROYAL działa w oparciu o zastosowanie liposukcji ultradźwiękowej w połączeniu z działaniem fal RF oraz drenażem.

Przebieg procesu modelowania sylwetki:

  1. Liposukcja ultrasonograficzna – Za pomocą mocnych fal ultradźwiękowych, skierowanych bezpośrednio do warstwy tłuszczu, szybko wibrujących w głęboko usadowionym cellulicie, wywołują liczne szczeliny próżniowe, mocno uderzają w komórki tłuszczowe, pozwalając na utworzenie szczelin wewnętrznych i rozpuszczają je produkując wolny kwas tłuszczowy. Błony ścian komórek tłuszczowych zostają rozerwane.
  2. Ultradźwięki niskie: – Poprzez wysoce efektywną energię fali sprężystej, ponowne wywołanie rozbicia tłuszczu, rozdrobnienie tego co zostało i wzbudzenie metabolizmu. Poprzez krążenie wątrobowe wydalić rozpuszczony kwas tłuszczowy z kwasu limfatycznego.
  3. Zorientowana liposukcja – Po rozbiciu tkanek tłuszczowych należy użyć zorientowanej na cellulit głowicy rozbijającej z kolorowym spektrum, aby stymulować odpowiednie części ciała i ponownie wykorzystać energię cieplną i odprowadzić z organizmu w procesach metabolicznych, przez drenaż, rozłożone produkty.
  4. Wyszczuplenie twarzy: – Zgodnie z celem zabiegu należy użyć sondy, aby wymodelować odpowiednie miejsca głowica do wyszczuplania twarzy ! – zamiast bolesnej lipolizy ( służy do rozbicia i usunięcia miejscowo nagromadzonego tłuszczu w okolicach twarzy ).

Przeciwwskazania do wykonywania zabiegu:

  • Osoby cierpiące na poważne choroby, takie jak choroby serca, wrzód żołądka, poważne wirusy żołądkowe, wrzód dwunastnicy, nadciśnienie czy cukrzycę
  • Kobiety w ciąży, kobiet karmiące piersią, które miały operowany brzuch w ciągu ostatnich trzech miesięcy oraz w okresie menstruacji
  • Unikanie spożywania pokarmów wysokobiałkowych, wysokotłuszczowych, wysokoenergetycznych, natomiast spożywanie lekkich pokarmów, które nie są tłuste ani mocno przyprawione
  • Dostarczanie odpowiedniej ilości płynów w celu lepszego przedrenowania organizmu.

Zalecamy wypicie większej ilości wody tuż przed zabiegiem dla lepszej eliminacji kwasów tłuszczowych z rozbitych komórek tłuszczowych.

Rezultaty – efekty po zabiegach:

Efekty są zauważalne już po pierwszym zabiegu ale dla pełnej satysfakcji wskazane jest zastosowanie serii. Ilość zabiegów zależy bezpośrednio od punktu wyjścia i oczekiwań Klienta.

Przed zabiegiem.

Lipo Royal plecy 1

Lipo Royal przód

Efekt po 5 zabiegach.

Lipo Royal plecy 1

Lipo royal brzuch 2

Po serii zabiegów LipoRoyal zalecany jest zabieg odbudowy kolagenu (zagęszczania skóry) przy pomocy urządzenia Focus RF+ . Dodatkowo zabiegi wykonywane urządzeniem FocusRF+ dodają 2. do 3. cm do efektu LipoRoyal.

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.