MASAŻ ODPRĘŻAJĄCO – RELAKSUJĄCY NATURALNĄ CZEKOLADĄ

Czekolada od setek lat uważana jest za źródło energii i najsmaczniejsze lekarstwo na smutek, przygnębienie oraz melancholię. Zwiększając poziom serotoniny i endorfin w mózgu czekolada poprawia nastrój, wzmacnia psychikę oraz podnosi odporność organizmu na wirusy i bakterie.
W czekoladzie zawarte są również składniki redukujące poziom wolnych rodników, czyli przeciwdziałają starzeniu się skóry. Niestety ma jedną wadę, jest kaloryczna! Tak więc by bezkarnie korzystać z jej dobrodziejstw zapraszamy na masaż czekoladowy.

Jak działa masaż czekoladowy?

Masaż na czekoladzie doskonale relaksuje i odpręża, a jej właściwości odżywcze i regenerujące sprawiają, że skóra po masażu jest jedwabiście gładka i elastyczna. Dodatkowo czekolada usprawnia krążenie krwi więc pozytywnie wpływa na okolice ciała, które objęte są cellulitem lub ze słabym krążeniem żylnym.
Trwający godzinę masaż sprawi, że skóra odzyska witalność i blask, a głęboki relaks zapewni dobry nastrój.

Efekty masażu czekoladowego:

  • poprawa elastyczności i jędrności skóry,
  • spowolnienie etapów starzenia skóry,
  • uzupełnienie niedoborów witaminy A, E, F i H,
  • poprawa krążenia krwi i limfy,
  • głęboki relaks i odprężenie.

Czas trwania zabiegu: 1,0 – 1,5 h

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.