Laserowe usuwanie zmian skórnych

Usuwamy praktycznie wszystkie rodzaje zmian skórnych, między innymi: włókniaki, brodawczaki, brodawki wirusowe (tzw. kurzajki), brodawki łojotokowe. Pojawianie się włókniaków jest naturalnym elementem procesów starzeniowych zachodzących w organizmie. Włókniaki usuwa się skutecznie laserem.

Zabieg wykonywany jest przez lekarza dermatologa za pomocą lasera neodymowo-yagowego. W trakcie zabiegu włókniak zostaje „naświetlony” promieniem laserowym i po mniej więcej
7-14 dniach zmaleje i zniknie. Przeprowadzone zabiegi laserowe nie mają wpływu na ewentualne pojawienie się nowych włókniaków.

Gwarantujemy, iż rewelacyjną metodą laserową jesteśmy w stanie pomóc Państwu , usuwając te niedoskonałości na naszej skórze. Metoda laserowa jest całkowicie bezpieczna i co jest bardzo istotne, pozwala pozbyć się widocznych zmian skórnych bez chirurgicznej ingerencji w Państwa ciało. Jest to niewątpliwie doskonała droga do tego, aby wprowadzić harmonię w życie, a także by być świadomym swego piękna i tego, że to piękno jest teraz zauważalne dla innych.

Przeciwwskazania są takie same jak do każdego zabiegu laserowego, czyli:

  • ciąża, okres karmienia piersią,
  • epilepsja (padaczka),
  • cukrzyca,
  • opalona skóra (miesiąc przed planowanym zabiegiem i miesiąc po nie należy się opalać),
  • stosowanie lekarstw i preparatów powodujących wzmożoną wrażliwość na światło,
    (dziurawiec),
  • tendencja do bliznowacenia.

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.