Purles S-Peel Exfoliation

Purles S-Peel Exfoliation – zabieg z 15% kwasem salicylowym, 5% kwasem pirogronowym, 0,1% retinolem.

Wskazania:

Skóra dojrzała, zmarszczki, blizny, rozstępy, cera tłusta, łojotokowa, trądzik grudkowo-krostkowy i zaskórnikowy, rozszerzone pory.

Efekty:

Poprawa gładkości skóry: zmniejszenie głębokości zmarszczek, zwiększenie gęstości cery. Zniwelowanie rozszerzonych porów i spłycenie blizn potrądzikowych. Wyrównanie kolorytu skóry. Działanie przeciwzapalne i antyseptyczne, przyspieszenie procesu gojenia wyprysków i podrażnień.

Kwas salicylowy W kosmetyce, jest głównym składnikiem produktów, dla skór tłustych  trądzikowych. Kwas salicylowy, należy do grupy BHA, czyli produktów lipofilowych ( lubiących tłuszcze). Działa złuszczająco, wysuszająco. Efektem jest oczyszczanie skóry, bez manualnej ingerencji.

Naturalnie kwas pirogronowy wstępuje w sfermentowanych jabłkach a także w naszym organizmie, biorąc udział w cyklu oddechowym. Jest to rodzaj alfa-ketokwasów, nowej grupy preparatów do złuszczania skóry. Dzięki swojej cząsteczce, ma silne właściwości pobudzające kolagen. Jest to jeden z najmocniejszych preparatów dostępnych na rynku o tak silnym działaniu na skórę właściwą bez skutków ubocznych. Stymuluje wzrost nawilżenia w komórkach skóry

Retinol czysta postać witaminy A, jest wytwarzana w organizmie z beta-karotenów. Na skórę stosujemy w celu pobudzenia odnowy komórkowej i zmniejszenia wielkości gruczołów łojowych. Jest najsilniejszą substancją stosowaną w leczeniu trądziku

S-peel  Purles jest mieszanką złuszczającą idealną  dla skór tłustych, trądzikowych potrzebujących oczyszczenia i odnowy komórkowej. Połączenie 3 aktywnych substancji, nawzajem potęguje efekty ich działania, przy niewielkich stężeniach i działaniach drażniących.  Po zabiegu nie ma dyskomfortu ani podrażnienia. Skóra jest oczyszczona z nadmiaru łoju.

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.