kwas ferulowy Purles

F-Peel

Składniki aktywne:  kw.ferulowy, kw mlekowy, floretyna.

Zabieg całoroczny, stosowany w serii, lub jako pojedynczy zabieg.

Możliwość łączenia z kuracją wit. C, retinolem czy mezoterapią mikroigłową.

Zabieg F-peel został stworzony z myślą o odnawianiu skóry dla każdego. Pomaga odżywić skórę, dotlenić a przede wszystkim usunąć wolne rodniki – które są powodem przedwczesnego starzenia. Po zabiegu zobaczysz rozjaśnioną twarz, delikatnie ujędrnioną i przyjemną w dotyku. Po serii zabiegów opóźnisz zewnętrzne starzenie skóry, co przyniesie na pewno korzystne efekty w przyszłości. Wszyscy wiemy, że lepiej zapobiegać niż leczyć.  Polecamy zabieg wszystkim, którzy chcą  jak najdłużej wyglądać młodo i świeżo!!

W dzisiejszych czasach oczekujemy szybkich efektów kosmetycznych bez wyłączania z życia codziennego. Naukowcy odnaleźli doskonałą substancje zawartą w roślinach, która działa na tyle silnie, że zwalcza efekty starzenia i jest na tyle delikatna, że nie powoduje podrażnień na skórze.

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.