Mezoterapia mikroigłowa DermaPen

Derma Pen pozwala na wprowadzanie substancji czynnych w głąb skóry, które oparte jest na zasadzie automatycznego nakłuwania skóry przy pomocy pulsujących igieł.
Zabieg wykonany przy użyciu tego aparatu jest zdecydowanie bardziej komfortowy dla pacjenta a precyzja urządzenia jest nieporównywalna do tradycyjnych metod stosowanych w zabiegach mezoterapii.

Funkcja automatycznego nakłuwania skóry zwiększa efektywność zabiegów poprzez podniesienie stopnia przenikania substancji czynnych w skórę, jednocześnie redukując do minimum ból i dyskomfort pacjentów.

Dzięki systemowi pulsujących igieł ułatwiającemu dostarczanie substancji czynnych do naskórka i skóry właściwej zapewnia niezrównaną stymulację fibroblastów.
Powstałe mikrourazy skóry wykorzystują naturalne zdolności organizmu oraz wrodzoną zdolność naprawy skóry do fizjologicznej indukcji kolagenu.

Kontrolowana precyzja Derma Pen pozwala na wyodrębnienie trzech faz mechanizmu jego działania w procesie pobudzania komórek skóry i odbudowy jej struktury:

 • Pierwszy etap rozpoczyna się wraz z wydzielaniem czynników wzrostu pochodzenia płytkowego i kaskadzie tworzenia nowych komórek naskórka, chemotaksji fibroblastów, proliferacji fibroblastów i pobudzenia produkcji macierzy międzykomórkowej.
 • Procesy proliferacji komórek skóry powodują dalsze wydzielanie czynników wzrostu z fibrolastów, keratynocytów i monocytów co prowadzi do drugiej fazy przebudowy skóry, w której powstają kolagen typu III, IV i I, elastyna, proteoglikany, GAG oraz pobudzane są procesy angiogenezy.
 • Ostatnia faza mechanizmu działania Derma Pen skutkuje przebudową i remodelingiem leczonych tkanek.

Poprawia się unaczynienie skóry a jej struktura ulega wzmocnieniu dzięki obecności nowego kolagenu.
Kwintesencją działania są naturalne zdolności organizmu do samo leczenia oraz przebudowy i remodelingu tkanek.
Precyzyjnie dobrana głębokość iniekcji (w zakresie od 0,25 mm do 2,00 mm) pozwala na pełną kontrolę wykonywanego zabiegu

Mechanizm działania

 • stymulacja produkcji kolagenu i elastyny
 • stymulacja fibroblastów poprzez działanie czynników wzrostu pochodzenia płytkowego
 • poprawa gęstości i elastyczności skóry

Rezultaty stosowania :

 • silne napięcie i ujędrnienie zwiotczałej skóry twarzy i szyi
 • naturalne podniesienie powiek, kącików ust i policzków
 • redukcja zmarszczek wokół powiek i nad ustami
 • redukcja pigmentacji oraz rozszerzonych naczynek
 • ujędrnienie luźnej skóry ciała po odchudzaniu i po ciąży
 • podniesienie pośladków i redukcja rozstępów
 • redukcja cellulitu
 • redukcja rozstępów
 • redukcja przebarwień
 • redukcja blizn (także potrądzikowych) i zmiękczenie zgrubień

Zalety stosowania:

 • krótki czas zabiegu
 • automatyczna kontrola głębokości iniekcji
 • mniejszy ból i większy komfort zabiegu dla pacjenta
 • krótszy czas rekonwalescencji
 • łatwość obsługi
 • sterylność zabiegu (wymienne igły)
 • efektywność cenowa zabiegu

Przeciwwskazania:

 • brodawki,
 • pieprzyki,
 • znamiona,
 • zranienia,
 • stany zapalne,
 • opryszczka w stanie aktywnym.

Nie stosować u osób chorych na:

 • choroby układu krążenia,
 • alergię,
 • hemofilię

Bo2Look Therapy MD estetic‼️

Bezinwazyjny sposób na poprawę swojego wyglądu, który zapewnia widoczne i długotrwałe efekty. Zabieg dedykowany jest osobom które zaobserwowały widoczne zmiany na swojej twarzy – zmarszczki, utratę elastyczności i sprężystości, przebarwienia i widoczne, pękające naczynia.
Skuteczny sposób na zmarszczki‼️

Zabieg Bo2Look przeprowadza się z wykorzystaniem opatentowanego neuropeptydu XEP™- 018. Jego odmładzające działanie zostało potwierdzone badaniami klinicznymi, co spowodowało, że Arkana postanowiła wykorzystać go w swoich kosmetykach pielęgnacyjnych.

Zaletą peptydu jest jego bezinwazyjne działanie oraz bezpieczeństwo stosowania. Składnik ten rozluźnia mięśnie twarzy, oddziałuje na nie relaksująco, co przekłada się na spłycenie i redukcję zmarszczek. Jego kolejną zaletą jest zdolność do głębokiej penetracji w głąb skóry, czyli dociera do wszystkich warstw, a zatem nie tylko poprawia wygląd twarzy, ale również zapobiega ponownemu występowaniu niedoskonałości.

Bo2Look Therapy MD estetic zalecana jest jako alternatywa dla inwazyjnych zabiegów kosmetycznych z wykorzystaniem botoksu.
Młody wygląd pomimo upływających lat‼️

Zabieg oferowany w gabinecie z wykorzystaniem  neuropeptydu XEP™- 018 przeprowadza się stosując mezoterapię frakcyjną. Wśród stosowanych preparatów szczególną rolę odgrywa wysokoskoncentrowane, profesjonalne serum z 5-procentowym stężeniem neuropeptydu. Drugim kosmetykiem jest Bo2Look Elixir, który oprócz 5% XEP™-018, jest bogaty w kwas hialuronowy, który znajdujący się w naszej skórze, jednak podobnie jak w przypadku kolagenu z biegiem czasu nasz organizm produkuje go znacznie mniej. Peptyd o niższym stężeniu wykorzystano w Bo2Look Wrinkle Relaxer, który stosuje się na twarz i szyję.

Efektem  Bo2Look Therapy MD estetic jest przede wszystkim gładsza skóra i odbudowana jej struktura. Widoczne efekty już po pierwszym zabiegu, jednak dla osiągnięcia pełnej satysfakcji zaleca się stosowanie kosmetyków Bo2Look przeznaczonych do domowej pielęgnacji regularnie, a spektakularne rezultaty dostrzeżemy po 4 tygodniach. Zmarszczki stają się płytsze i tym samym mniej widoczne, skóra nabiera sprężystości oraz jędrności, w wyniku czego twarzy przywracany jest jej naturalny owal.

Transform HA

Transform HA Serum to skoncentrowana formuła o wysokiej koncentracji kwasu hialuronowego, stosowanego przy kuracji odmładzającej. Wypełnia on przestrzenie międzykomórkowe, redukując powstałe w procesie starzenia skóry zmarszczki. Wygładza ją i sprawia, że jest bardziej napięta i elastyczna. Łączy ze sobą włókna kolagenowe i elastynowe, które tworzą rusztowanie dla skóry, utrzymując jej odpowiednio trwałą strukturę. Jest również jednym z najbardziej wartościowych składników nawilżających. Jest w stanie od tysiąca do czterech tysięcy razy więcej wody niż wynosi jego masa. Chroni przed wysuszeniem, pozostawia  skórę gładką i aksamitną. Zabieg ten jest rekomendowany do pielęgnacji skóry dojrzałej. Nawilża skórę suchą, która z powodu utraty nadmiaru wody straciła swój blask i świeżość.

Serum jest wprowadzane za pomocą DERMAPEN(a)
DERMAPEN to nowoczesne urządzenie wykorzystywane w mezoterapii mikroigłowej. Dzięki opatentowanej technologii pulsujących igieł pozwala na nakłuwanie skóry na głębokość, która jest regulowana w zakresie 0.5-2.5 mm. Igły nie zawierają chromu i niklu, dzięki czemu zabieg można wykonać również u osób uczulonych na te metale.

Przy małej długości igieł (0.5 mm) urządzenie pozwala na wprowadzanie substancji czynnych w głąb skóry (np. koktajle mezoterapeutyczne, osocze bogatopłytkowe, preparaty na bazie kwasu hialuronowego, krzemionki, aminokwasów), co umożliwia ich bardziej efektywne wchłanianie. Przy dłuższych igłach (powyżej 1 mm) poprzez powstałe mikrourazy, DERMAPEN pobudza procesy regeneracyjne zachodzące w skórze, zwiększając wytwarzanie kolagenu i elastyny, dzięki czemu w  naturalny sposób stymuluje jej odnowę.
Poprawa wyglądu i jakości skóry.

DERMAPEN powoduje rozluźnienie połączeń między komórkami naskórka z jednoczesnym pobudzeniem żywych warstw skóry. Prowadzi to do wzrostu przepływu krwi i pobudzeniu fibroblastów. Użycie DERMAPEN(a) zwiększa napięcie i elastyczność skóry, poprawia jej ukrwienie i odżywienie oraz zmniejsza widoczność drobnych zmarszczek.

Zabiegi z wykorzystaniem DERMAPEN(a) są również skuteczne w usuwaniu blizn potrądzikowych oraz rozstępów. Stymulując naturalne zdolności organizmu do samoleczenia oraz prawidłowej przebudowy tkanek. DERMAPEN powoduje, że organizm jakby od wewnątrz wytwarza nową skórę, która zastępuje bliznę.

Wysoka skuteczność serii zabiegów

Ilość zalecanych zabiegów zależy od kondycji i problemu skóry. Już po pierwszym zabiegu skóra jest bardziej elastyczna, jędrna i napięta oraz zauważa się poprawę struktury i koloru skóry. Jednak aby osiągnąć zauważalną i długotrwałą  poprawę stanu skóry konieczne jest w większości przypadków wykonanie więcej niż jednego zabiegu. Dla poprawienia ogólnego stanu i odmłodzenia skóry zwykle zaleca się 2-5 zabiegów w 2-4 tygodniowych odstępach.

PRP-like Therapy MD

Terapia totalnie odmładzająca i przedudowująca skórę. Alternatywa dla zabiegów z osoczem bogatopłytkowym‼️

Najnowsza technologicznie zaawansowana terapia PRP z efektem plasma – lift to bezinwazyjna odpowiedź na zabiegi estetyczne z osoczem bogatopłytkowym. Inspirowana medycyną regeneracyjną kuracja zawiera 2 sygnałowe peptydy W3 Peptide oraz GHK-Cu, które remodelują skórę i przywracają jej młodość.

Doskonale wzmacnia efekty profesjonalnych zabiegów dermoestetycznych. Szczególnie polecana jako kuracja uderzeniowa do kompleksowego i totalnego odmładzania skóry dojrzałej ze zmarszczkami i fotoagingiem. Zalecana również po zabiegach inwazyjnych wymagających przyspieszonej regeneracji. Daje spektakularne efekty także w działaniach anti-aging w połączeniu z innymi terapiami MD estetic. Główne składniki linii: W3 Peptide, GHK-Cu.

Dla kogo?

Skóra wymagająca natychmiastowej regeneracji – cera z objawami starzenia się (różny stopień nasilenia) – utrata gęstości skóry – terapie podtrzymujące efekty zabiegów dermoestetycznych – profilaktyka anti-aging. Działanie składników aktywnych: W3 Peptide – inspirowany odkryciem w dziedzinie chemii nagrodzonym nagrodą Nobla w 2012 r. – nieinwazyjna alternatywa dla PRP (zabiegu z osoczem bogatopłytkowym) – remodeluje i regeneruje skórę – stymuluje procesy odmładzania GHK-Cu – wykorzystywany w medycynie regeneracyjnej – stymuluje procesy regeneracyjne – naprawia i odbudowuje skórę – odwraca proces starzenia – reaktywuje komórki macierzyste skóry.  Olej Chia – bio-olej bogaty w kwasy omega 3 i 6 oraz witaminę E – działa antyoksydacyjnie i przeciwzapalnie – natłuszcza, nawilża i uelastycznia. Olej Inca InchI – nadaje aksamitne wykończenie – działa przeciwzmarszczkowo i poprawia elastyczność.

Carbo V Re constructor

Grawitacja jest bezlitosna dla naszej skóry. Pozostawia na niej widoczne ślady i piętnuje ją zmianami rys. Wraz z wiekiem nasza twarz się zmienia. Skóra wiotczeje i opada, co przekłada się na jej zaburzony owal twarzy. Zabiegi kosmetyczne pomagają przywrócić jej młodzieńczy kontur. Malejąca sprężystość skóry powoduje, że tłuszcz przemieszcza się w dół, czego efektem są drugi podbródek i tzw. „chomiki”.

Zabiegi poprawiające owal twarzy ujędrniają skórę, uzupełniają niedobór kluczowych dla budowy skóry składników, jak kwas hialuronowy i kolagen, a także modelują twarz tak, aby znów nabrała młodzieńczych rys.

Carbo V Re-Constructor Serum – rekonstruktor z efektem karbo. Zawiera maksymalne stężenie substancji aktywnych. Lipofilna formuła, aktywne wnikanie. Idealne do zabiegów carbo like, wzmacnia i przedłuża efekty zabiegów karboksyterapii. Do zabiegów modelujących kontury twarzy i poprawiające linie „V”
Jest to doskonała bezinwazyjna alternatywa dla nici liftingujących. 

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.